Hürriyet

28 Mayıs 2013 Salı

HP İLE YARATCILIĞINI KEŞFET

İşte yine gecikmiş bir etkinlik yazısı.
Ama bu sefer kendimi suçlu hissetmiyorum
Neden mi?
Çünkü yaklaşık 1 aydır evde sırayla farklı kişilerin yakalandığı grip , üst solunum yolları enfeksiyonuna en son olarak ben ve kocam besin zehirlenmesini Kerem 'de bronşit başlangıcını ekleyerek zirve yaptık.
Evde biri hastayken işler gerçekten zorlaşıyor hele bu çocuğunuz ise..
Allah'ım daha kötüsünü vermesin diyerek buyrun etkinlik detaylarına...

Geçenlerde mailboxıma HP'den gelen mesajı görünce inanamadım.
HP beni bir atölyeye davet etmişti.

HP yeni ve çok akıllı All in One printer tanıtımı için anne bloggerları ve çocukları İstanbul Modern etkinlik alanında buluşturdu.
Ne yazıkki ben Elif ve Kerem'i götüremedim ama diğer anne ve çocuklarının neler yaptıklarını ve yapabileceklerini gözlemledim.

Özetle diyebilirim ki printer gerçekten şahane..
Bu printer ile yapabileceklerinizin sonu yok.
Hatta ben printerdan çok bilgisayara benzettim.
Çünkü internete bağlanabiliyor istediğiniz bilgiye ulaşabiliyorsunuz .
Sonra da istediğiniz çıktıyı alıyorsunuz.
Ayrıca printer üzerinde default yüklü Disney karakterlerine ait boyama, aktivite sayfaları da var.Buradan istediğinizi seçip baskı alabiliyorsunuz.
Teknoloji ustası Anne Fare Yakaladım ile de bu etkinlik ile tanışmış oldum
İnanılmaz değil mi?

Ayrıca etkinlik sonrası HP 1 haftalığına bize bu süper printerı denememiz için verdi.
Tüm hafta boyunca eve yeni oyuncak almış gibi karıştırıp daha detaylı öğrenmeye çalıştık.
Açıkcası ben gerçekten çok beğendim.
Teşekkürler HP..

İşte o güzel günden fotoğraflar ve HP nin kendi teşekkür yazısı...

Merhaba,

HP Yaratıcılığını Keşfet Atölyesi’ne katıldığınız için çok teşekkür ederiz. Amacımız sizlere yavrularınızla birlikte keyifli bir zaman geçirtmek ve yaratıcılığın ilk filizlerinin oluştuğu bu çağlarda çocuğunuzun iç dünyasını en hızlı şekilde gerçeğe yansıtabilmekti.

HP’de tüm ürünlerimizi hem sizin hem de genç nesillerin hayallerini olabilecek en özgür ve en hızlı şekilde gerçeğe dönüştürebilmeleri için tasarlıyoruz. Etkinliğimizde kullandığınız HP ENVY x2 hibrit bilgisayarın 8 megapiksel kamerası ile yakaladığınız görüntüleri tek dokunuşta baskıya gönderebiliyor, HP Ink Advantage yazıcının laboratuvar kalitesindeki baskısı ile buluşturarak ömür boyu saklanabilecek eserlere dönüştürebiliyorsunuz. Orijinal HP mürekkepleri sayesinde lazer kalitesinde ve canlı renklerle bezeli eserlerinizi bir ömür boyu saklayabiliyorsunuz. Maliyetleri artırmadan iki kat fazla sayfa yazdırabilen HP Deskjet Ink Advantage 5525 e-All-in-One yazıcı ve mobil yazdırma seçeneklerini kullanarak profesyonel kalitede fotoğraflar, çift taraflı belgeler, takvimler, boyama sayfaları ve çok daha fazlasını kolaylıkla basabiliyorsunuz. Ortaya çıkan eserler canlı renklerini ve lazer kalitesindeki görünümlerini orijinal HP mürekkeplerine borçlu. Akıllı cihazlardaki yüzlerce fotoğraf da HP ePrint uygulaması sayesinde tek dokunuşta yazıcıya aktarılabiliyor. HP Hızlı Formlar uygulaması sayesinde fotoğraf albümü, bulmacalar, sevdikleri Walt Disney karakterlerinin maskeleri gibi dokümanları kolayca yazdırabilen çocuklarımız hayal dünyalarını baskılarla gerçeğe dönüştürebiliyor. Inkadvantage yazıcı serisi, evinizde kullanabileceğiniz kadar küçük ve kartuşları da orijinal kullanımı teşvik edecek şekilde yüzde 50 oranında daha ucuz.

HP’nin yaratıcılık uygulamaları sayesinde her şey çok kolay. HP Photo Creations yazılımı ile fotoğraf albümü, takvim, tebrik kartı gibi farklı eserleri yalnızca birkaç tuşa basarak anında oluşturabiliyorsunuz.
Çocuklarınızla birlikte tasarladığınız görüntüleri HP ENVY 23 TouchSmart’ın 23 inç HD ekranında görüyor, güçlü performans ve dokunmatik ekran rahatlığını bir arada sunan HP Spectre XT TouchSmart Ultrabook’lara yüklüyorsunuz. Üstelik tüm bunları birkaç saniye içerisinde yapıyor ve çocuk beyninin hızını, teknolojinin hızı ile birleştirerek hayalleri çabucak gerçeğe dönüştürebiliyorsunuz.

Etkinliğimize katıldığınız için bir kez daha teşekkür eder, çocuğunuzla birlikte sağlık, mutluluk ve yaratıcılıkla dolu nice günler dileriz.Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...